Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sürmene’deki depremzedelerin et ihtiyacını karşılamak için harekete geçtiler

TRABZON’UN SÜRMENE İLÇESİNE DEPREMZEDE OLARAK YERLEŞEN 86 AİLENİN ET İHTİYACINI KARŞILAMAK İÇİN YÖRE HALKI 16 KÜÇÜKBAŞ HAYVANI KESİP ETLERİNİ DEPREMZEDE AİLELERE PAYLAŞTIRDI.

Sürmene’deki depremzedelerin et ihtiyacını karşılamak için harekete geçtiler

Trabzon’un Sürmene ilçesine depremzede olarak yerleşen 86 ailenin et ihtiyacını karşılamak için yöre halkı 16 küçükbaş hayvanı kesip etlerini depremzede ailelere paylaştırdı.

Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde hayvancılık ile uğraşan bir grup vatandaş deprem sonrası Sürmene ilçesine gelen 86 depremzede aile olduğunu öğrenince kendi aralarında bir araya gelerek yardım için harekete geçtiler. Kendi aralarında topladıkları 16 küçükbaş hayvanı kesip etlerini depremzede ailelere dağıtacaklarını belirten Mustafa Özcan “Bizler de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Daha iyisini de yapacağız. Daha önceden de küçükbaş hayvanları keserek deprem bölgesindeki aşevlerine göndermiştik. Şimdi de ilçemizdeki depremzedelere bu şekilde yardımcı olmak istedik. Hep birlikte devlet ve millet olarak bu yükün altından kalkacağız. Destek veren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu yardımları dönem dönem sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: İsteğiniz gerçekleştirilemiyor.