Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sultanbeyli’de aşiretin sünnet düğününde milyonlar havada uçuştu

KARS’IN EN BÜYÜK AŞİRETLERİNDEN BİRİ OLAN MILLİ AŞİRETİNİN SULTANBEYLİ’DE DÜZENLEDİĞİ SÜNNET DÜĞÜNÜNDE MİLYONLAR HAVADA UÇUŞTU. GECENİN SONUNDA 11 MİLYON 750 BİN TL TOPLANDI. MASA ÜZERİNDE TOPLANAN BALYA BALYA PARALAR BAVULLARA KOYULARAK SALONDAN ÇIKARILDI.

Sultanbeyli’de aşiretin sünnet düğününde milyonlar havada uçuştu

Kars’ın en büyük aşiretlerinden biri olan Mılli aşiretinin Sultanbeyli’de düzenlediği sünnet düğününde milyonlar havada uçuştu. Gecenin sonunda 11 milyon 750 bin TL toplandı. Masa üzerinde toplanan balya balya paralar bavullara koyularak salondan çıkarıldı.

İstanbul Sultanbeyli’de Kars’ın tanınmış aşiretlerinden biri olan Mılli aşiretinden Adem Baran’ın oğlu için düzenlediği sünnet düğününde milyonlar havada uçuştu. Sünnet düğünü, aşiret mensupları tarafından cep telefonları ile saniye saniye kayıt altına alındı. Masa üzerine konulan balya balya paralar, sayımın ardından bavullara konularak salondan çıkarıldı. Yöresel müzik eşliğinde başlayan sünnet düğünü, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Adem Baran, “Misafirlerimizden Allah razı olsun. Çok kalabalıktı. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ediyorum. 11 milyon 750 bin TL geldi. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir