Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sağlık sektörünün yenilikçi isimleri ödüllerini aldı

YIL BOYUNCA ALANLARINDA ÖNEMLİ BAŞARILARA VE YENİLİKLERE İMZA ATAN HEKİMLER VE KURUMLARIN ÖDÜL ALDIĞI GECEDE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ UZMANI PROF. DR. FUAT BİLGİLİ, ‘YILIN YENİLİKÇİ CERRAHİ BİLİMLER DOKTORU’ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Sağlık sektörünün yenilikçi isimleri ödüllerini aldı

Yıl boyunca alanlarında önemli başarılara ve yeniliklere imza atan hekimler ve kurumların ödül aldığı gecede İstanbul Üniversitesi-İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Fuat Bilgili, ’Yılın Yenilikçi Cerrahi Bilimler Doktoru’ ödülüne layık görüldü.

Yıl boyunca alanlarında önemli başarılara ve yeniliklere imza atan hekimler ve kurumların değerlendirildiği “Doktorclub Awards 2022 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri”nde kazananlar düzenlenen gece ile ödüllerini aldı. İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel salonunda geçtiğimiz cuma günü gerçekleştirilen törene İstanbul Üniversitesi-İstanbul Tıp Fakültesi Dekanı Tufan Tükek ile çok sayıda doktor ve sağlık sektörü temsilcisi katıldı. Gecede yenilikçi isimler ve krurumlar ödüllerini alırken, Yılın Yenilikçi Cerrahi Bilimler Doktoru ödülünü İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Fuat Bilgili aldı. Bilgili, ödül dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade ederken, sağlığa değer katan çalışmaların içerisinde yer almaya devam edeceğine dikkat çekti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir