Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaymakam Özçelik, “Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız her zaman açıktır”

KAYMAKAM ÖZÇELİK, HALKIMIZIN KAPISI BİZLERE AÇIK OLDUĞU GİBİ, BİZİM DE HALKIMIZA KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIKTIR.

Kaymakam Özçelik, “Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız her zaman açıktır”

Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, esnafları ziyaret edip vatandaşlarla sohbet ederek, “Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız her zaman açıktır” dedi.

İlçe merkezindeki esnaflarla işyerlerinde bir araya Kaymakam Özçelik, esnafların talep ve sorunlarını dinledi. Esnaflardan çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Özçelik, Devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade ederek, “Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız her zaman açıktır. Vatandaşlarımızın refahı, huzuru için çalışıyoruz. Esnaflarımıza hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

İşyerlerinde kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar, Kaymakam Nurhalil Özçelik’e teşekkür ettiler. Kaymakam Özçelik’e ziyaretleri sırasında İlçe Jandarma Komutanı Vekili Üsteğmen Hasan Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Metin Eyidoğan eşlik etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir