Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çekirdek çöplerini yere atan vatandaşın savunması pes dedirtti

KARABÜK’TE PARKTA OTURAN BİR KİŞİNİN YEDİĞİ ÇEKİRDEK ÇÖPLERİNİ YERE ATMASI SONRASI KENDİSİNİ UYARAN GÖREVLİYE “MAAŞ ALIYORSUNUZ” DİYE KARŞILIK VERMESİ PES DEDİRTTİ.

Çekirdek çöplerini yere atan vatandaşın savunması pes dedirtti

Karabük’te parkta oturan bir kişinin yediği çekirdek çöplerini yere atması sonrası kendisini uyaran görevliye “Maaş alıyorsunuz” diye karşılık vermesi pes dedirtti.

Olay, Taşkesti Caddesi üzerinde bulunan Şehir Parkında meydana geldi. Bir vatandaş yediği çekirdeklerin çöplerini yere atınca temizlik personeli tarafından uyarıldı. Uyarıya rağmen çöplerini yere atmaya devam eden vatandaş ile personel arasında tartışma yaşandı.

Tartışma sırasında vatandaşın temizlik görevlisine “Maaş alıyorsunuz” diyerek karşılık vermesi pes dedirtirken diğer görevliler de söyleminin yanlış olduğunu belirtti.

Duruma tepki gösteren temizlik görevlisi ise “Yaşına hürmet ediyoruz ama yaptığın ayıp. Biz temizlikçiymişiz, o çekirdek atacakmış biz temizleyecekmişiz sürekli. Biz zaten temizliğimizi yapıyoruz. Uyarmamıza rağmen hala bize dayılanıyor” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir