Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arınç, deprem seferberliği için Şehzadeler Belediyesine teşekkür etti

22. DÖNEM TBMM BAŞKANI BÜLENT ARINÇ, KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREMLERİN ARDINDAN, DEPREMZEDELER İÇİN TÜM İMKANLARINI SEFERBER EDEN ŞEHZADELER BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI NEDENİYLE, BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK’E TEŞEKKÜR ETTİ.

Arınç, deprem seferberliği için Şehzadeler Belediyesine teşekkür etti

22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından, depremzedeler için tüm imkanlarını seferber eden Şehzadeler Belediyesinin çalışmaları nedeniyle, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti.

Memleketi Manisa’ya gelen 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç, Şehzadeler Belediyesini de ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile bir araya geldi. Ziyareti sırasında Başkan Çelik, başkan yardımcıları ile birlikte Arınç’ı belediye önünde karşıladı. Ziyarette 23, 24, ve 25. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber de hazır bulundu. Arınç, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından depremzedeler için tüm imkanlarını seferber eden Şehzadeler Belediyesinin çalışmaları nedeniyle Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti. Yaşanan felaket sonrasında tüm kurum ve kuruluşlar ile vatandaşların seferber olmasının milletin yardımlaşma duygusunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdiğini belirten Arınç, “Bu tür felaketlerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ziyaretin anısına Arınç’a Mimar Sinan’ın Ege Bölgesi’ndeki tek eseri olan Muradiye Camii’nin bir tablosunu hediye etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir