Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Shinji Kagawa’dan Türkiye’ye birlik ve destek mesajı

JAPON FUTBOL TAKIMI CEREZO OSAKA, LBİREX NİİGATA İLE GERÇEKLEŞEN AÇILIŞ MÜCADELESİNDE SAHAYA TÜRKİYE VE SURİYE’DE YAŞANAN DEPREM FELAKETİYLE İLGİLİ DESTEK PANKARTLARIYLA ÇIKTI.

Shinji Kagawa’dan Türkiye’ye birlik ve destek mesajı

Japon futbol takımı Cerezo Osaka, lbirex Niigata ile gerçekleşen açılış mücadelesinde sahaya Türkiye ve Suriye’de yaşanan deprem felaketiyle ilgili destek pankartlarıyla çıktı. Beşiktaşlı eski futbolcu Shinji Kagawa da maç öncesinde üzüntülerini dile getirdiği bir video yayınlayarak, afette zarar gören kişiler adına yardım çağrısında bulundu.

Japonya J1 Ligi’nin açılış maçında Yanmar’ın kurduğu Japon futbol takımı olan Cerezo Osaka ile Albirex Niigata karşı karşıya geldi. Takımlar sahaya ellerinde Türkiye ve Suriye’de yaşanan deprem ile ilgili destek pankartlarıyla çıktılar. Takımın futbolcularından olan, daha önce de Beşiktaş’ta forma giyen ve Yanmar’ın spor elçilerinden biri olan Shinji Kagawa da müsabaka öncesinde yayınladığı videoda depremden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Kagawa, Türkiye’de geçirdiği dönemde, Türk insanın sıcakkanlılığından çok etkilendiğini ve depremde zarar gören herkesin yanlarında olduklarını belirterek, afette zarar gören kişiler adına yardım çağrısında bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir