Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fenerbahçe: “Kulübümüz bu karar ile ilgili yürütmeyi durdurma başvurusu yapacaktır”

FENERBAHÇE, KAYSERİSPOR MAÇINA DEPLASMAN TARAFTARININ ALINMAYACAĞI KARARININ TEBLİGATI ULAŞTIĞI BİLGİSİNİ VEREREK, “KULÜBÜMÜZ HER ŞEYE RAĞMEN HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE İNANARAK, BU KARAR İLE İLGİLİ YÜRÜTMEYİ DURDURMA BAŞVURUSU YAPACAKTIR” AÇIKLAMASINDA BULUNDU.

Fenerbahçe: “Kulübümüz bu karar ile ilgili yürütmeyi durdurma başvurusu yapacaktır”

Fenerbahçe, Kayserispor maçına deplasman taraftarının alınmayacağı kararının tebligatı ulaştığı bilgisini vererek, “Kulübümüz her şeye rağmen hukukun üstünlüğüne inanarak, bu karar ile ilgili yürütmeyi durdurma başvurusu yapacaktır” açıklamasında bulundu.

Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında Kayserispor ile Fenerbahçe arasında oynanacak müsabakaya Kayseri İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından deplasman taraftarının alınmayacağı kararı alındı. Sarı-lacivertliler, alınan kararla ilgili tebligatın ulaştığı bilgisini vererek sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı:

“Türk futbol tarihine adalet yoksunu kara bir leke olarak geçecek kararın tebligatı tarafımıza ulaşmıştır. Kulübümüz her şeye rağmen hukukun üstünlüğüne inanarak, bu karar ile ilgili yürütmeyi durdurma başvurusu yapacaktır.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir