Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü 6. yardım tırını uğurladı

ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOORDİNESİNDE OKULLARDA BAŞLATILAN YARDIM KAMPANYALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. BU ÇERÇEVEDE 6. YARDIM TIRI HATAY’A GİTMEK ÜZERE UĞURLANDI

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü 6. yardım tırını uğurladı

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde okullarda başlatılan yardım kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede 6. yardım tırı Hatay’a gitmek üzere uğurlandı.

Ayni ve nakdi yardım kampanyasına veliler, öğretmenler ve öğrenciler büyük bir dayanışma ruhu ile katkı yapıyor. Bu vesile ile toplanan yardım malzemeleri ile dolu yeni bir tır daha Hatay’a uğurlandı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, depremden etkilenen illere bugüne kadar 5 tır insani yardım malzemesi ulaştırıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün de katıldığı yükleme işlemlerine Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri gönüllü olarak destek oldular. İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Cumhuriyet tarihinin en büyük afetlerinden olan ve 11 ili etkileyen depremle ilgili velilerin, öğrencilerin, eğitim camiasının tüm paydaşlarının göstermiş olduğu hassasiyet ve duyarlıktan dolayı müteşekkir olduğunu ifade etti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir