Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Edirne’de çocuk parkını yakan şüpheli yakalandı

GEÇTİĞİMİZ CUMA GÜNÜ EDİRNE’NİN UZUNKÖPRÜ İLÇESİNE BAĞLI ATATÜRK MAHALLESİ RÜZGARLI BAHÇE SOKAK’TA MEYDANA GELEN OLAYDA, ÇOCUK OYUN GRUPLARI ATEŞE VERİLMİŞ VE BİRÇOK OYUN ALETİ KULLANILAMAZ HALE GELMİŞTİ. OLAYLA İLGİLİ PARKTA İNCELEME YAPAN VE ÇEVREDEKİ GÜVENLİK KAMERALARINI İNCELEYEN UZUNKÖPRÜ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER, KISA SÜREDE FAİLLERİ YAKALADI.

Edirne’de çocuk parkını yakan şüpheli yakalandı

Geçtiğimiz Cuma günü Edirne’nin Uzunköprü ilçesine bağlı Atatürk Mahallesi Rüzgarlı Bahçe Sokak’ta meydana gelen olayda, çocuk oyun grupları ateşe verilmiş ve birçok oyun aleti kullanılamaz hale gelmişti. Olayla ilgili parkta inceleme yapan ve çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, kısa sürede failleri yakaladı.

Çocuk parkının yakılması ile ilgili Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen tahkikat sonucunda; olay günü araç ile çocuk parkına gelen T.T., G.T., A.A., M.E. ve Ç.B.D. isimli şahıslar ile araçla çocuk parkına gelen A.K. isimli şahsın bir süre park içerisinde sohbet ettiği, akabinde B.D. isimli şüphelinin elinde bulunan çakmak ile oynadığı esnada park muhafaza korkuluğunu yaktığı tespit edildi. Kısa sürede yakalanan B.D., ifadesi alınmak üzere Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Emniyetteki işlemlerinin ardından şüpheli B.D savcılığa sevk edildi. B.D. savcılıktaki ifadesinde, ’Parkta çakmak ile oynadığı esnada bir anda çocuk oyun gruplarının alev aldığını, korkup olay yerinden kaçtığını ve kasti olarak hiçbir şey yapmadığını’ belirtti. Şüpheli B.D., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir