Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhurbaşkanı Erdoğan başarılı öğretmen sayısını açıkladı

Öğretmenler Günü nedeniyle 81 ilden gelen öğretmenleri ağırlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Öğretmenimize eli kalkanın biz her şeyini darmadağın ederiz. Ülkemize yönelik terör tehdidi tamamen sona erene kadar bu mücadelemizi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başarılı öğretmen sayısını açıkladı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Öğretmenler Günü münasebetiyle 81 ilden gelen öğretmenlerle Cumhurbaşkanlığı Beştepe Sergi Salonu’nda yemekte bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Öğretmenlerimizin canına kasteden alçaklara, döktükleri her damla kanın hesabını misliyle sormaya devam edeceğiz.” dedi.

Erdoğan, “Öğretmenimize eli kalkanın biz her şeyini darmadağın ederiz. Ülkemize yönelik terör tehdidi tamamen sona erene kadar bu mücadelemizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Uzman öğretmenlik sınavında başarılı sayısı 422 bin 368

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Uzman öğretmenlik sınavında 422 bin 368 öğretmenimiz başarılı oldu. Muaf tutulanlarla birlikte 516 bin 974 öğretmenimiz uzman öğretmen olma hakkını kazandı.” ifadelerini kullandı.

Başöğretmenlik sınavında 66 bin 422 öğretmen başarılı oldu

Erdoğan, “Başöğretmenlik sınavında 66 bin 422 öğretmenimiz başarılı oldu. Muaf tutulanlarla 66 bin 679 uzman öğretmenimiz başöğretmen olma hakkını kazandı.” açıklamasını yaptı.

20221124 2 56122787 83091815

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir