Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Sandıkçı: “İlçemizin yollarını ilmek ilmek işliyoruz”

CANİK BELEDİYESİ İLÇEDE YOL ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. CANİK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, İLÇEDE BULUNAN TÜM YOLLARDA BAKIM, ONARIM, GENİŞLETME, TAŞ PARKE, SATHİ KAPLAMA VE BETON YOL ÇALIŞMALARINI YOĞUN BİR ŞEKİLDE SÜRDÜRÜYOR. VATANDAŞLARIN GÜVENLİ VE KONFORLU BİR ŞEKİLDE SEYAHAT ETMELERİ İÇİN İLÇEDE YOL ÇALIŞMALARININ BÜYÜK BİR ÖZENLE DEVAM ETTİĞİNİ BELİRTEN CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, “İLÇEMİZİN YOLLARINI İLMEK İLMEK İŞLİYORUZ” DEDİ.

Başkan Sandıkçı: “İlçemizin yollarını ilmek ilmek işliyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle merkez ve kırsal mahallelerimizde yol çalışmalarımıza büyük bir özenle kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri için ilçemizin yollarını ilmek ilmek işliyoruz” dedi.

Canik Belediyesi ilçede yol çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki yollarda bakım, onarım, genişletme, taş parke, sathi kaplama ve beton yol çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri için ilçede yol çalışmalarının büyük bir özenle devam ettiğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçenin yollarını ilmek ilmek işlediklerini söyledi.

“Vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz”

İlçede yol çalışmalarının planlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle merkez ve kırsal mahallelerimizde yol çalışmalarımıza büyük bir özenle kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. İlçemize yeni yollar kazandırıyor, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. İlçemizde belirlediğimiz program dâhilinde sathi kaplama, taş parke, beton yol, bakım, onarım ve genişletme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

“İlçemizin yollarını ilmek ilmek işliyoruz”

İlçeye yeni yollar kazandırmaya devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemize kazandırdığımız yeni yollarla ilçemizin ulaşım ağını güçlendiriyoruz. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızı geleceğe dönük, uzun yıllar kullanılabilecek bir şekilde tamamlıyoruz. Vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri için ilçemizin yollarını ilmek ilmek işliyoruz. İlçemize yeni ve modern yollar kazandırmaya, vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir