Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ İletişim Fakültesi öğrencileri yarışmadan ödüllerle döndü

ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ BU YIL 12’NCİSİ DÜZENLENEN “AKLIMA BİR FİKİR GELDİ” YARIŞMASINDAN İKİ ÖDÜLLE DÖNDÜ.

ZBEÜ İletişim Fakültesi öğrencileri yarışmadan ödüllerle döndü

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri bu yıl 12’ncisi düzenlenen “Aklıma Bir Fikir Geldi” yarışmasından iki ödülle döndü.

Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği (RATEM) tarafından düzenlenen üniversiteler arası iletişim fikirleri yarışmasına 35 üniversiteden çok sayıda öğrenci 405 eser ile katıldı.

“Korsanla Mücadele” temasıyla radyo, televizyon, gazete, dergi ve yeni medya kategorilerinde düzenlenen yarışmanın ödül töreni geçen hafta sonu gerçekleştirildi. Yarışmada televizyon kategorisinde ikincilik elde eden fakülte öğrencileri Mine Beştepe, Merve E ker ve Metin Özer ödülünü Reklamcılar Derneği Temsilcisi ve Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Aslıhan Anarat Çötelioğlu’ndan alırken, yeni medya kategorisinde üçüncülük elde eden öğrenciler Umut Bük, Nurullah Tunç, Alime Gül Yavuz ve Neslihan Yegen’e ise ödülleri TRT İstanbul Radyo Müdürü Ali Fuat Gülmez tarafından takdim edildi.

Yaklaşık iki saat süren tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir