Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Yiğitbaşı, gençlerin kariyer planlarını dinledi

AFYONKARAHİSAR VALİSİ DOÇ. DR. KÜBRA GÜRAN YİĞİTBAŞI, DİNAR GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANI VE LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN ÜYELERİNİ KABUL ETTİ. GENÇLERLE SOHBET EDEN VALİ YİĞİTBAŞI, ÖĞRENCİLERİN KARİYER PLANLAMALARINI İLGİYLE DİNLEDİ.

Vali Yiğitbaşı, gençlerin kariyer planlarını dinledi

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Dinar Gençlik Meclisi Başkanı ve lise öğrencilerinden oluşan üyelerini kabul etti. Gençlerle sohbet eden Vali Yiğitbaşı, öğrencilerin kariyer planlamalarını ilgiyle dinledi.

Öğrencilerin çoğunluğunun savcı, zabıt kâtibi, müfettiş ve polis gibi meslekleri tercih etmeleri üzerine Vali Yiğitbaşı, Nuri Bilge Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filmini izlemelerini öğrencilere tavsiye etti.

Misafirlerinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Yiğitbaşı, öğrencilerin Gençlik Meclisi’nin sosyal medya hesaplarını takip etme isteğini de geri çevirmeyerek kişisel Instagram hesabından meclisin hesabını takip etmeye başladı. Ziyarete gelen öğrencilere çeşitli hediyeler armağan eden Vali Yiğitbaşı, ziyaretin anısına Gençlik Meclisi üyeleri ile fotoğraf çektirdi.

Ziyaretin ardından Vali Yiğitbaşı öğrencilerin valilik binasını daha detaylı incelemesi ve kurumun işleyişi hakkında fikir sahibi olmaları için ilgili personeli yönlendirdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir