Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkoğlu’nun yaralarını Düzce Belediyesi sarıyor

DÜZCE BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ŞANTİYESİNDE ÜRETİMİ TAMAMLANAN TUVALET, DUŞ, SOBA VE ÇAMAŞIRHANE 3 AYRI TIRA YÜKLENEREK KAHRAMANMARAŞ’IN TÜRKOĞLU İLÇESİNE DOĞRU YOLA ÇIKARDI.

Türkoğlu’nun yaralarını Düzce Belediyesi sarıyor

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün şantiyesinde üretimi tamamlanan tuvalet, duş, soba ve çamaşırhane 3 ayrı tıra yüklenerek Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine doğru yola çıkardı.

Düzce Belediyesi depremin meydana geldiği ilk günlerden bu yana Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde tuvalet, duş, bebek odası, soba çamaşırhane gibi acil ihtiyaçların üretimini sürdürüyor. Son olarak, Destek Hizmetleri Müdürlüğünün şantiyesinde, Belediyenin öz kaynakları ile üretimi tamamlanan 12 duş, 12 tuvalet, içerisinde 6 adet çamaşır makinası bulunan çamaşırhane ve 85 adet soba Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün talimatıyla bugüne kadar 49 adet tuvalet, 40 adet duş, 207 adet soba, 2 Bebek bakım odası ve 207 adet soba üretip afet bölgesine gönderdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir