Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toroslar Belediyesi sele karşı teyakkuzda

TOROSLAR BELEDİYESİ, AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ BAŞKANLIĞI’NDAN (AFAD) YAPILAN OLUMSUZ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE MEYDANA GELEBİLECEK ŞİDDETLİ YAĞIŞ VE SEL RİSKİNE KARŞI TÜM EKİPLERİNİN TEYAKKUZ HALİNDE OLDUĞUNU BELİRTTİ.

Toroslar Belediyesi sele karşı teyakkuzda

Toroslar Belediyesi, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan olumsuz hava koşulları nedeniyle meydana gelebilecek şiddetli yağış ve sel riskine karşı tüm ekiplerinin teyakkuz halinde olduğunu belirtti.

Toroslar Belediyesi Acil Durum Afet Ekibi, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz’ın talimatı ile sabahın erken saatlerinde harekete geçerek ilçe genelindeki su giderlerini temizledi. Toroslar Belediyesi Acil Durum Afet ekiplerinin her an görev başında olduğunu belirten Başkan Yılmaz, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşan vatandaşların belediyenin 0324 322 72 00 numaralı telefonunu arayabileceklerini söyledi.

Yılmaz, belediye olarak gerekli önlemleri aldıklarını belirterek, “Oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı tüm ekiplerimiz her an teyakkuz halinde. İlçemiz genelinde vatandaşlarımızın güvenliğini ve refahını sağlamak için şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da gece gündüz canla başla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir