Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Survivor 2024’ün 3 yarışmacısı şimdiden belli oldu

Survivor 2023 tüm hızıyla devam ederken 2024 için yarışacak olan 3 yarışmacı şimdiden belli oldu. Acun Ilıcalı, Survivor 2023’ün yedekleri arasında yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı için dün akşam yaptığı açıklamada Survivor 2024’ün kadrosunda yer alacağını söyledi.

Survivor 2024’ün 3 yarışmacısı şimdiden belli oldu

Survivor 2023, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Açık artırma oyununu sunan Acun Ilıcalı, yarışmadaki değişikliklerden dolayı ana kadroya giremeyen 3 yarışmacının gelecek sene yarışacağını duyurdu.

“BU SENE ANA KADROYA GİREMEDİKLERİ İÇİN SENEYE YARIŞACAKLAR”

Açık artırma oyunu için Survivor 2023’ün yedek kadrosunda yer alan Kardeniz Kılıç, Yaman Keleş ve Yiğit İnandı’yı yanına çağıran Acun Ilıcalı, “2 ay Dominik’te kaldılar, kendi istekleriyle. Yarışmada değişiklikler olunca bu 3 arkadaşımız önümüzde sene Survivor kadrosunda yer alacaklar. Yarışmaya dahil olacakları için onlar da 45 gün iletişimsiz kaldı. Onlar için çok zor bir durum oldu” dedi.

Survivor 2024'ün 3 yarışmacısı şimdiden belli oldu: 2 ay kendi istekleriyle Dominik’te kaldılar! - Resim : 1

“45 GÜN BİR ODANIN İÇİNE HAPSOLDUK”

Survivor 2024’te yer alacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Kardeniz, “Yaşarken çok zordu. Şimdi anı olarak kaldığı için güzel. Seneye as kadroda gireceğim için çok mutluyum” derken Yaman da “Çok mutluyum, çok güzel bir ekip. Burada çok sevdiğim arkadaşlarım var. Yusuf, Merve ve Nefise. Bizim için daha hayırlısı olur diye düşünüyorum. Bizim için de tecrübe oldu” ifadelerini kullandı.

Ana kadroya girmek için her gün büyük bir heyecanla beklediğini söyleyen Yiğit ise “45 gün çok zordu, bir odanın içine hapsoldu. Yemek de kısıtlı geliyordu. Yarışmaya girmek için her gün çantamı takıp bekliyordum. Seneye daha güzel hazırlanacağım” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir