Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sivaslı berberlerden depremzedelere ücretsiz tıraş

KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREMLERİN ARDINDAN SİVAS’TAN MALATYA’NIN DOĞANŞEHİR İLÇESİNE GELEN GÖNÜLLÜ BERBER VE KUAFÖRLER DEPREMZEDE VATANDAŞLARI ÜCRETSİZ TIRAŞ ETTİ.

Sivaslı berberlerden depremzedelere ücretsiz tıraş

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Sivas’tan Malatya’nın Doğanşehir ilçesine gelen gönüllü berber ve kuaförler depremzede vatandaşları ücretsiz tıraş etti.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından deprem bölgelerinde çeşitli alanlarda vatandaşların ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor. Bu çerçevede Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Sivas Berberler Odası’nda görevli gönüllü kuaförler ve berberler Malatya’nın Doğanşehir ilçesine gelerek depremzede vatandaşların berber ve kuaför ihtiyaçlarını karşılıyor.

Depremzedelerin berber ihtiyacının karşılanmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “Asrın felaketi ve ilçemizde yaşamın normalleşmesi sürecinde Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Sivas Berberler Odası öncülüğünde Sivaslı berberler Doğanşehir’de afetzedelerimizin berber ve kuaför ihtiyacını gönüllü olarak karşılamışlardır. Oda başkanları, berber ve kuaförlere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir