Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sinop’a Ulak kuruluyor

AK PARTİ SİNOP İL BAŞKANI UĞUR GİRESUN, ULAŞTIRMA BAKANLIĞININ SİNOP’TA ULAK 4,5G BAZ İSTASYONLARININ KURULUM PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEYE HAZIRLANDIĞINI DUYURDU.

Sinop’a Ulak kuruluyor

Sinop’ta “Ulak 4,5G” baz istasyonlarının kurulum çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Evrensel Hizmet Projeleri çerçevesinde Sinop’ta, tamamen yerli ve millî imkânlarla yapılan çalışmalar neticesinde geliştirilen Ulak 4,5G baz istasyonlarının kurulum projesini hayata geçiriyor. Bu çerçevede bakanlığın altyapı kurmaya devam ettiği Ayancık Dedeağaç ve Hüseyinbey köyü, Gerze Tepealtı, Erfelek Avlağısökü ve Himmetoğlu köylerinde baz istasyonlarının kule montaj çalışmaları bitmek üzere. Ayrıca bu yapılan istasyonlara ilave olarak mart ve nisan aylarında 9 noktada daha kurulum çalışmalarına başlanacak.

AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, sosyal medya hesaplarından “Sinop’umuzda, cep telefonu çekmeyen yer kalmayacak. Kule montaj çalışmalarının tamamlanması sonrasında tamamen yerli baz istasyonu olan ULAK’ın hizmete girecek olmasını gurur verici bulduğumu ifade etmek istiyorum” şeklinde paylaşımda bulundu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir