Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siber Güvenlik Topluğu öğrencileri, sektörün önde gelen firmalarıyla buluştu

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ SİBER GÜVENLİK TOPLULUĞU ÜYELERİ ‘’BTK AKADEMİ KARİYER ZİRVESİ’22’’ GÜNLERİNE KATILARAK, SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN FİRMALARININ TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU.

Siber Güvenlik Topluğu öğrencileri, sektörün önde gelen firmalarıyla buluştu

Çankırı Karatekin Üniversitesi Siber Güvenlik Topluluğu üyeleri ‘’BTK Akademi Kariyer Zirvesi’22’’ günlerine katılarak, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ile buluştu.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Akademi tarafından 14-15 Aralık’ta sektörün önde gelen isimlerin tecrübe ve bilgi birikimlerini paylaşacağı, 27 konuşmacı ve 9 şirket katkılarıyla Kariyer Zirvesi düzenlendi. Çankırı Karatekin Üniversitesi (ÇAKÜ) Siber Güvenlik Topluluğu’ndan 34 öğrenci, Dr. Öğr. Üyesi Fuat Türk, Arş. Gör. Selim Sürücü ve Arş. Gör. İrem Nur Ecemiş nezaretinde zirve katıldı. 34 öğrenci ile katıldığı Kariyer Zirvesi’nde sektörün önde gelen isimleri ile tanışarak, firma temsilcileriyle görüşerek staj ve iş imkanları hakkında bilgi aldı.

BTK Akademi’nin Çankırı Karatekin Üniversitesi Siber Güvenlik Topluluğuna tanıdığı fırsat sayesinde öğrenciler gelecekleri için uzman görüşler alarak kendilerine yol haritası çizdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir