Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Seyhan Belediyesinden Antalyalı selzedelere yandım

AKİF KEMAL AKAY BAŞKANLIĞINDA ÜRETEN VE ÜRETTİĞİNİ PAYLAŞAN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIYLA HİZMET VEREN SEYHAN BELEDİYESİ, GEÇTİĞİMİZ HAFTA AŞIRI YAĞIŞLAR NEDENİYLE SELİN VURDUĞU ANTALYA’NIN KUMLUCA İLÇESİNDEKİ SELZEDELERE YARDIM ELİNİ UZATTI.

Seyhan Belediyesinden Antalyalı selzedelere yandım

Seyhan Belediyesi, geçen hafta aşırı yağışlar nedeniyle selin vurduğu Antalya’nın Kumluca ilçesindeki selzedelere yardım elini uzattı.

Yardımseverlerin bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacıyla hizmete açılan İhtiyaç Bankası, bu kez sel nedeniyle mağdur olan Kumluca’da vatandaşlar için hizmet verdi. Ekipler, yardımseverlerin bağışladığı ürünlerden oluşan gıda paketlerini Kumluca’daki selzedeler için hazırlayıp kamyonlara yükledi.

Aşırı yağışlar nedeniyle sel basan binalar için onarım ekipmanlarının yanısıra Seyhan Belediyesi atölyelerinde üretilen temizlik malzemeleri ile iç ve dış cephe boyaları da sel bölgesine gönderilen malzemeler arasında yer aldı.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, halkın refahı, huzuru ve mutluluğu için üretip, ürettiğini de paylaşan bir belediye olduklarını ifade ederek, “Üretimden gelen gücümüzü ihtiyaç sahibi olan tüm yurttaşlarımız için kullanıyoruz. Antalya’da yaşanan sel felaketi hepimizin derinden üzdü. Selden olumsuz etkilenen yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Selzede yurttaşlarımın yaralarının sarılması konusunda sorumluluk hissettik ve yetkililerle yapılan görüşmelerin ardından sel basan binaların temizliği ve onarımı için boya, temizlik ve onarım malzemeleri ile selden etkilenen yurttaşlarımız için hazırladığımız gıda kolilerini ilgili makamlara teslim ettik. Yurttaşlarımızla dayanışmamızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir