Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafları kullanılarak ilan verilmesine ilişkin Baykar’dan açıklama

BAYKAR YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK BAYRAKTAR’IN FOTOĞRAFI KULLANILARAK YAPILAN İLANLARA İLİŞKİN BAYKAR’DAN YAPILAN AÇIKLAMADA, “YATIRIM FIRSATI”, “EK GELİR” GİBİ BAŞLIKLARLA YAYINLANAN İLANLAR AÇIK BİR DOLANDIRICILIK GİRİŞİMİDİR” DENİLDİ.

Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafları kullanılarak ilan verilmesine ilişkin Baykar’dan açıklama

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafı kullanılarak yapılan ilanlara ilişkin Baykar’dan yapılan açıklamada, “’Yatırım fırsatı’, ’ek gelir’ gibi başlıklarla yayınlanan ilanlar açık bir dolandırıcılık girişimidir” denildi.

Sosyal medya ve internet sitelerinde Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafı kullanılarak “yatırım fırsatı”, “ek gelir” gibi başlıklarla yayınlanan ilanlara ilişkin Baykar yazılı bir açıklama yaptı.

Baykar’dan yapılan açıklamada, “Bir süredir sosyal medya mecraları ve bazı internet sitelerinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’nın (TPAO) adı ve Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın fotoğrafları kullanılarak ’yatırım fırsatı’, ’ek gelir’ gibi başlıklarla yayınlanan ilanlar açık bir dolandırıcılık girişimidir. Yürütülen bu girişimin dolandırıcılık faaliyeti olduğu TPAO tarafından da duyurulmuştur. Bahse konu bu dolandırıcılık faaliyetine karşı tarafımızdan gerekli hukuki süreç başlatılmış olup, vatandaşlarımızın zarar görmemesi için bu ve benzeri dolandırıcılık faaliyetlerine itibar edilmemesini önemle rica ederiz” denildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir