Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şehrin göbeğinde şüpheli valiz paniği

SAKARYA’NIN ADAPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN GAR MEYDANI ÜZERİNE BIRAKILAN ŞÜPHELİ VALİZ PANİĞE SEBEP OLDU. GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİN ALINDIĞI BÖLGEDE BOMBA İMHA UZMANI TARAFINDAN KONTROL EDİLEN VALİZİN İÇERİSİNDEN KİŞİSEL EŞYA VE GİYSİLER ÇIKTI.

Şehrin göbeğinde şüpheli valiz paniği

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Gar Meydanı üzerine bırakılan şüpheli valiz paniğe sebep oldu. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı bölgede bomba imha uzmanı tarafından kontrol edilen valizin içerisinden kişisel eşya ve giysiler çıktı.

Olay, şehrin en işlek noktalarından biri olan Gar Meydanı üzerinde meydana geldi. Gar Meydanı’na bırakılan şüpheli valiz paniğe sebep oldu. Endişelenen vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, emniyeti sağlayabilmek için meydanı boşaltarak şerit çekti. Daha sonrasında adrese gelen Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli bomba imha uzmanınca yapılan kontroller neticesinde valizden kişisel eşya ve giysiler çıktı. Valiz ve çevresindeki eşyalar Cumhuriyet Polis Merkezine götürüldü.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir