Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“One Piece Film: Red”, 25 Kasım’da Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor

Eiiciro Oda tarafından yazılan “One Piece” adlı manga serisinin yeni filmi “One Piece Film: Red”, 25 Kasım’da sinemaseverlerle buluşacak.

“One Piece Film: Red”, 25 Kasım’da Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor

Filmartı’dan yapılan açıklamaya göre, Eiichiro Oda’nın bizzat yapımcısı olduğu filmin yönetmenliğini Goro Taniguchi üstleniyor.

Ünlü anime yönetmen Taniguchi, Türkiye’deki izleyicilerine gönderdiği videolu mesajda şunları kaydetti:

“Merhaba Türkiye, 24 senenin ardından bir One Piece filmi çektiğim için çok mutluyum. One Piece Film: Red’te şarkılar, macera, dram ve daha birçok şey var. Özellikle şarkılar üzerine çok çalıştım. Ünlü ve yetenekli birçok insan sayesinde harika şarkılar ortaya çıkardık. Şimdi sinemada filmin keyfini çıkarın. Teşekkürler.”

Bugüne kadar binin üzerinde bölüme ulaşan, 58 ülkede 500 milyona yakın kopya satarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren One Piece, Batman ve Superman’den sonra tarihte çok okunan çizgi serisi olarak 3. sırada yer alıyor.

Japonya’da 1999’da yayımlanan televizyon serisinin ardından sinema filmi de yapılan One Piece, 80’den fazla ülkede gösterildi.

Serinin 15. uzun metrajlı filmi “One Piece Film: Red”in konusu özetle şöyle:

“Müzik adası Elegia’da, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen ama daha önce yüzü hiç görülmemiş olan Uta, ilk canlı konserini verecek ve hayranlarına kendini gösterecektir. Dünyanın dört bir yanından konsere gelen hayranların arasında Luffy ve Hasır Şapka Korsanları da vardır ancak etkinlikler başladığında Uta ile ilgili onları şoke edecek bir gerçek öğrenirler.”

(AA)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir