Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mudanyalı çocuklar yarıyıl tatilinde sanatla buluştu

MUDANYA BELEDİYESİ’NİN ÇOCUKLAR VE ANNELERİNE YÖNELİK HAZIRLADIĞI SANATLA DOLU, EĞLENCELİ VE YARATICI YARIYIL TATİL PROGRAMI DEVAM EDİYOR.

Mudanyalı çocuklar yarıyıl tatilinde sanatla buluştu

Mudanya Belediyesi’nin çocuklar ve annelerine yönelik hazırladığı sanatla dolu, eğlenceli ve geliştirici yarıyıl tatil programı devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan, “Deneylerle masal, resim, el sanatları, step- aerobik ve mozaik” atölyeleri sayesinde çocuklar anneleri ile birlikte kendi sanatla üretimlerini yaptı. Duygu ve hayal dünyalarını zenginleştirecekleri, düşüncelerini farklı biçimlerde ifade etmeyi ve soyutlama yeteneklerini geliştirecekleri atölyelerde çocuklar yeteneklerini de keşfetme imkanı buluyor. Atölyelerin çocuklara eğitim yaşamında olumlu kazanımlar sağladığını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz,“Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve yaşam boyu eğitimin önünü açmak için hayata geçirdiğimiz projelerimiz yarıyıl tatilinde de devam ediyor. Mudanya’da öğrencilerin yeteneklerini ve bilgilerini geliştirmelerine katkı vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir