Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MSKÜ Eğitim Fakültesinden misafir çocuklara moral etkinliği

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ, DEPREMDEN ETKİLENEN İLLERDEN TAHLİYE EDİLEREK MENTEŞE İLÇESİNDEKİ KREDİ VE YURTLAR KURUMU TURGUT REİS ÖĞRENCİ YURDUNDA MİSAFİR EDİLEN ÇOCUKLAR İÇİN MORAL ETKİNLİKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

MSKÜ Eğitim Fakültesinden misafir çocuklara moral etkinliği

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, depremden etkilenen illerden tahliye edilerek Menteşe ilçesindeki Kredi ve Yurtlar Kurumu Turgut Reis öğrenci yurdunda misafir edilen çocuklar için moral etkinlikleri gerçekleştirdi.

MSKÜ Eğitim Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencilerinden oluşan 63 kişilik gönüllü ekip tarafından çocukların güzel zaman geçirmelerini sağlamak, normalleşme sürecine katkıda bulunup onları stresten uzak tutmak için eğitsel faaliyetler gerçekleştirdi. Drama, müzik, fen, eğitsel oyunlar, yoga ve palyaço gibi her yaştan çocuğa hitap edecek etkinlikler yapıldı.

MSKÜ Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özgür Yıldız, “Depremden etkilenen çocuklarımıza hem eğitsel hem de motivasyon amacıyla etkinlikler düzenliyoruz. Yaralara merhem olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi ve öğrencileri tarafından gerçekleşen etkinlikler 4-5 Mart 2023 tarihlerinde de devam edecek.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir