Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Ben artık Karagümrüklüyüm”

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ, “BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ ÜYELİĞİNDEN AYRILDIĞIMI TEKRAREN İFADE ETMEYİ MİLLETİME SADAKAT VE VEFA BORCU, FELAKETLER KARŞISINDA DA SORUMLULUK DUYGUSU OLARAK ADDEDİYORUM. BUNDAN BÖYLE BEN ARTIK KARAGÜMRÜKLÜYÜM. KARAGÜMRÜKSPOR’A GÖNÜL VEREN BİR KİŞİ OLARAK HAYATIMI DEVAM ETTİRECEĞİM” DEDİ.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: “Ben artık Karagümrüklüyüm”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Beşiktaş Jimnastik Kulübü üyeliğinden ayrıldığımı tekraren ifade etmeyi milletime sadakat ve vefa borcu, felaketler karşısında da sorumluluk duygusu olarak addediyorum. Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrükspor’a gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim” dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu. Hafta sonu gerçekleşen futbol müsabakalarında tribünlerde gerçekleşen ‘istifa’ sloganlarına ilişkin Bahçeli, “Türkiye Futbol Federasyonu ve bütün futbol kulüpleri tarih ve millet önünde milli, ahlaki ve hukuki sorumluluklarını yerine getirmek, müsabakalarda istikrarı ve huzuru sağlamakla mükelleftir. Tribünler çürük siyasi sloganları atılacağı mekanlar olamaz. Kalabalıkların arasına sızarak devlete ve hükümete meydan okunmasını provokate edenlerin tespiti ve ardından tecziyesi mutlaka yapılmalı, Türk sporu düştüğü karanlık dehlizden el birliğiyle çıkarılmalıdır. Bu hedef gerçekleşene kadar gönül verdiğim Beşiktaş Jimnastik Kulübü üyeliğinden ayrıldığımı tekraren ifade etmeyi milletime sadakat ve vefa borcu, felaketler karşısında da sorumluluk duygusu olarak addediyorum. Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrükspor’a gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir