Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Malatya’da tabelalara “Hasarlı binalara girmeyin” yazıları yazıldı

KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ VE MALATYA’DA MEYDANA GELEN DEPREMLER SONRASI KENTİN EN İŞLEK CADDESİNDE BULUNAN TRAFİK UYARI TABELALARINA, “HASARLI BİNALARA GİRMEYİN” VE “YARALARIMIZI BİRLİKTE SARACAĞIZ” UYARI YAZILARI YAZILDI

Malatya’da tabelalara “Hasarlı binalara girmeyin” yazıları yazıldı

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Malatya’da en işlek caddelerde bulunan trafik uyarı tabelalarına, “Hasarlı binalara girmeyin” ve “Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın” yazıları yazıldı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Malatya’da dün meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki artçı depremde 2 kişinin hayatını kaybettiğini, 140 kişinin yaralandığını bildirdi. Merkez üssü Malatya’nın Yeşilyurt ilçesi olan artçı depremde enkazlardan 32 kişi kurtarıldığı bildirildi. Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı ve dün Malatya merkezli meydana gelen depremler sonrası Malatya’da birçok bina hasar aldı.

Kentin en işlek caddelerinden biri olan İnönü Caddesi üzerinde bulunan trafik uyarı tabelalarına, “Hasarlı binalara girmeyin”, “ Yaralarımızı birlikte saracağız”, “Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın” ve “Geçmiş olsun Türkiye’m, Geçmiş olsun Malatya’m” yazıları yazılarak vatandaşlar uyarıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir