Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lapseki Belediyesi deprem bölgesine 14’üncü yardım aracını gönderdi

LAPSEKİ BELEDİYESİ KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ VE 11 İLİ ETKİLEYEN 7,7 VE 7,6 BÜYÜKLÜKLERİNDEKİ DEPREMLERİN ARDINDAN DEPREMZEDELER İÇİN DEPREM BÖLGESİNE 14’ÜNCÜ YARDIM ARACINI GÖNDERDİ.

Lapseki Belediyesi deprem bölgesine 14’üncü yardım aracını gönderdi

Lapseki Belediyesi Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından depremzedeler için deprem bölgesine 14’üncü yardım aracını gönderdi.

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından Lapseki Belediyesi’nin deprem bölgesinde afetzedelere gönderilmek üzere başlattığı yardım kampanyası devam ediyor. Yardım kampanyası çerçevesinde hazırlanan 14’üncü yardım aracı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından deprem bölgesine gönderilmek üzere uğurlandı.

Lapseki Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklama da, “Belediyemiz tarafından depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasında vatandaşlarımızın desteği ile un ve ekmek yüklü 14. aracımız, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu’na gönderilmek üzere yola çıktı. Yardım kampanyamız devam ediyor. Erzak, Çadır, El Feneri, Jeneratör, Tüp, Elektrikli Isıtıcı, Katalitik Soba, Powerbank, Bay – Bayan Kişisel Hijyen malzemeleri ihtiyacı vardır. Yardımlarınızı Lapseki Belediyesi Yeni Hizmet Binamıza teslim edebilirsiniz” denildi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: İsteğiniz gerçekleştirilemiyor.