Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kriz geçirip evi ateşe verdi, müdahale için gelen ekiplere ecel teri döktürdü

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE EVDE UYUŞTURUCU KRİZİNE GİRDİĞİ İDDİA EDİLEN ŞAHIS, KENDİSİNİ İÇERİDE KİLİTLEDİKTEN SONRA AİLESİYLE BİRLİKTE YAŞADIĞI APARTMAN DAİRESİNİ ATEŞE VERDİ. VATANDAŞLARIN İHBARIYLA OLAY YERİNE GELEN İTFAİYE EKİPLERİ YANGINI DİĞER DAİRELERE YAYILMADAN SÖNDÜRDÜ.

Kriz geçirip evi ateşe verdi, müdahale için gelen ekiplere ecel teri döktürdü

Antalya’nın Manavgat ilçesinde evde uyuşturucu krizine girdiği iddia edilen şahıs, kendisini içeride kilitledikten sonra ailesiyle birlikte yaşadığı apartman dairesini ateşe verdi. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını diğer dairelere yayılmadan söndürdü.

Olay, Yukarı Pazarcı Mahallesi 4033 Sokakta bulunan bir apartmanın çatı katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; ailesiyle birlikte oturduğu bildirilen Çağan E., kendisini içeride kilitledikten sonra evi ateşe verdi. Şahıs, evin yanmasına aldırış etmeksizin balkona çıkarak aşağıda toplanan vatandaşların üzerine balkondan söktüğü mermer korkulukları ve mutfaktaki tüpü attı.

Evden dumanlar yükseldiğini gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Evin balkonundan girerek yangına müdahalede bulunan itfaiye ekipleri, yangını diğer dairelere ulaşmadan söndürdü.

Apartman sakinleri şahsın daha önce de uyuşturucu krizine girerek evi yakmaya çalıştığını, bu konuda defalarca şikayette bulunduklarını, evlerinde uyurken yanmaktan korktuklarını dile getirdiler.

Evde kendisini kilitleyen şahsın evden çıkarmak için apartmana giren polisler, apartman içerisindeki dumandan zehirlenme tehlikesi atlattı. Dumandan etkilenen polisler arkadaşları ve vatandaşların verdiği su ve ayran ile kendilerine gelmeye çalıştı.

Polisler tarafından aşağıya indirilen polisler tarafından zorla polis aracına bindirilerek önce hastaneye ardından da Cumhuriyet Polis Karakoluna götürüldü.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: İsteğiniz gerçekleştirilemiyor.