Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kozluk’ta depremzede çocuklar doyasıya eğlendi.

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DEPREMZEDE AİLELERİN ÇOCUKLARINA YÖNELİK MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ.

Kozluk’ta depremzede çocuklar doyasıya eğlendi.

Batman’ın Kozluk ilçesinde gençlik ve spor müdürlüğü tarafından depremzede ailelerin çocuklarına yönelik moral ve motivasyon etkinliği düzenlendi.

Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör tarafından koordine edilen etkinlik çerçevesinde depremzede çocukların keyifli vakit geçirmesi için, kapalı spor salonunda çeşitli yarışmalar, oyunlar ve yüz okuma etkinlikleri düzenlendi. Palyaço gösterisi ile moral bulan çocuklara etkinlik sonrasında ikramlarda bulunuldu. 25 depremzede çocuğun katılım sağladığı etkinlik ve oyunlarda başarılı olup dereceye girenlere Kaymakam Güngör tarafından ödüller verildi. Depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Kaymakam Güngör, ailelerle görüşüp ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Düzenlenen programa Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör’ün yanı sıra, Sosyal Hizmet Müdürü Fikret Onur Elma ile Kozluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulbasir Alağaş katıldı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir