Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Köy sakinlerinden depremzedelere anlamlı destek

KAVAK KÖYÜNDE YAŞAYAN VATANDAŞLAR DEPREMDEN ZARAR GÖREN AFETZEDELER İÇİN TOPLADIKLARI 171 BİN LİRAYI AFAD YARDIM HESABINA YATIRDI. KAVAK KÖYÜ SAKİNLERİ DAHA SONRA MADEN KAYMAKAMI RAHMİ BULUT’U ZİYARET ETTİ.

Köy sakinlerinden depremzedelere anlamlı destek

Elazığ’ın Maden ilçesine bağlı Kavak köyünde yaşayan vatandaşlar depremden zarar gören afetzedeler için topladıkları 171 bin lirayı AFAD yardım hesabına yatırarak örnek bir davranış sergiledi.

Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından yaraların sarılması için destekler sürüyor. Destekler çerçevesinde Elazığ’ın Maden ilçesine bağlı Kavak köyünde yaşayan vatandaşlar depremden zarar gören afetzedeler için topladıkları 171 bin lirayı AFAD yardım hesabına yatırdı. Kavak köyü sakinleri daha sonra Maden Kaymakamı Rahmi Bulut’u ziyaret etti. Kaymakam Bulut yaptığı açıklamada, ’’İlçemiz Kavak köyü sakinlerinin depremden zarar gören afetzedelere yardım için topladıkları 171 bin 741 lirayı AFAD yardım hesabına aktararak örnek bir davranışa imza attılar. Köy sakinlerine duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederiz’’ dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir