Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Konteyner üretim merkezleri incelendi

DÜZCE VALİLİĞİ’NİN GİRİŞİMLERİ İLE 2 AYRI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KURULAN KONTEYNER ÜRETİM MERKEZLERİNİ KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL İNCELEDİ. VALİ GÜREL, ÇALIŞMALARIN KARABÜK’TE DE YAPILMASI İÇİN GİRİŞİMLERDE BULUNACAK.

Konteyner üretim merkezleri incelendi

DÜZCE (İHA) – Düzce Valiliği’nin girişimleri ile 2 ayrı organize sanayi bölgesinde kurulan konteyner üretim merkezlerini Karabük Valisi Fuat Gürel inceledi. Vali Gürel, çalışmaların Karabük’te de yapılması için girişimlerde bulunacak.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerin ardından yüz binlerce kişi evsiz kalmıştı. Depremzedeler için geçici barınma merkezleri yapılması için girişimlerini sürdüren ilgili kurumlardan birisi de Düzce Valiliği oldu. Hem Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde hem de 1. Organize Sanayi Bölgesinde kurulan konteyner üretim merkezlerini Karabük Valisi Fuat Güler, Düzce Valisi Cevdet Atay ile birlikte inceledi. Yapılan konteynerlerin iskelet çalışmalarından mutfak dolaplarına kadar teknik olarak tüm altyapı çalışmalarını inceleyen Vali Gürel, çalışmaların bir benzerinin de Karabük’te yapılması için girişimlerde bulunacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir