Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayserispor’dan ’Onur Bulut’ açıklaması:

KAYSERİSPOR BASIN SÖZÜÜSÜ SAMET KOÇ, ONUR BULUT’UN FENREBAHÇE’YE TRANSFERİYLE İLGİLİ OLARAK, İKİ KULÜP BAŞKANININ GÖRÜŞTÜĞÜNÜ SÖYLEYEREK, “EĞER FUTBOLCUNUN MENAJERLERİ DE YENİ DÖNEMDE İLE ANLAŞIRLARSA BU TRANSFER GERÇEKLEŞECEK. TRANSFERİN GERÇEKLEŞME ŞARTLARINDAN BİR TANESİ DE, KAYSERİSPOR’UN THİAM İÇİN FENERBAHÇE’YE BİR BORCU VARDI, BUNUN SİLİNMESİ, İKİNCİSİ ONUR’UN SEZON SONUNA KADAR KAYSERİSPOR’DA OYNAMAYA DEVAM ETMESİ, ÜÇÜNCÜSÜ DE HATIRI SAYILIR BİR ÜCRETİNDE BONSERVİS OLARAK FENERBAHÇE TARAFINDAN KAYSERİSPOR’A ÖDENMESİ” DEDİ.

Kayserispor’dan ’Onur Bulut’ açıklaması:

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, Onur Bulut’un Fenerbahçe’ye transferiyle ilgili iki kulüp başkanının görüştüğünü söyleyerek, “Eğer futbolcunun menajerleri de yeni dönemde anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşecek” dedi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç, İhlas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı futbolcu Onur Bulut’un, Fenerbahçe’ye olan transferini değerlendirdi. Koç, “Kulüpler Birliği toplantısında Ali Koç, başkanımız Ali Çamlı’yı aradı ve 15 dakika görüşmek istediğini söyledi. Toplantıda her iki Ali başkan da bir görüşme yaptı. Fenerbahçe Kulübü resmi olarak Onur’u transfer etmek istediğini söyledi. Ardından Kayserispor yönetimi de kendi içerisinde bir değerlendirme yaptı ve bir rakam telaffuz edildi. Sabahında Fenerbahçe bunu kabul ettiğini söyledi. Ardından Onur’un menajerlerini Kayseri’ye çağırdık ve görüştük. Menajerler de olumlu baktılar ve İstanbul’a gittiler. Eğer futbolcunun menajerleri de Fenerbahçe ile yeni dönemde anlaşırlarsa bu transfer gerçekleşecek. Transferin gerçekleşme şartlarından bir tanesi de Kayserispor’un Thiam için Fenerbahçe’ye bir borcu vardı, bunun silinmesi. İkincisi Onur’un sezon sonuna kadar Kayserispor’da oynamaya devam etmesi, üçüncüsü de hatırı sayılır bir ücretinde bonservis olarak Fenerbahçe tarafından Kayserispor’a ödenmesi. Bu şartlarda bu işi sonuçlandırmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir