Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayseri’deki depremde vatandaşlar panikle kendilerini sokağa attı

KAYSERİ’NİN İNCESU İLÇESİNDE MEYDANA GELEN 4.5 VE 4.0’LİK DEPREMLER İLÇEDE VE ŞEHİR MERKEZİNDE HİSSEDİLİRKEN, VATANDAŞLARIN PANİK HALİNDE SOKAĞA ÇIKIŞLARI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI.

Kayseri’deki depremde vatandaşlar panikle kendilerini sokağa attı

Kayseri’nin İncesu ilçesinde meydana gelen 4.5 ve 4’lük depremler şehir merkezinde de hissedilirken, vatandaşların panikle sokağa çıkması güvenlik kameralarına yansıdı.

Kayseri’nin İncesu ilçesinde 1 saat arayla meydana gelen 4.5 ve 4’lük depremler, ilçede ve şehir merkezinde yoğun şekilde hissedildi. Paniğe yol açan depremde vatandaşlar evlerinden dışarı çıktı. Şehir genelinde hissedilen depremde vatandaşların kendilerini sokağa attığı anlar binaların güvenlik kameralarına yansıdı.

Öte yandan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç yaptığı açıklamada, “Geçmiş olsun Kayseri. İncesu merkezli 4.4. büyüklüğündeki deprem sonrası şu an bulunduğum Elbistan’dan Saraycık ve Karpuzsekisi muhtarlarını arayarak, olumsuz bir durum olmadığını öğrendim. Rabbim hepimizi afetlerden korusun” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir