Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAYMEK Akademi’de İspanyolca ve Fransızca Dil Kurs Kayıtları başladı

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE FAALİYET GÖSTEREN KAYSERİ MESLEKİ EĞİTİM VE KÜLTÜR A.Ş. (KAYMEK), YABANCI DİL ÖĞRETMEK VE KALİTELİ BİR EĞİTİM SUNMAK AMACIYLA İSPANYOLCA VE FRANSIZCA DERSLERİ VERECEK. BUNA GÖRE KAYMEK AKADEMİ’DE YABANCI DİL ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN YABANCI DİL KURS KAYITLARI BAŞLADI.

KAYMEK Akademi’de İspanyolca ve Fransızca Dil Kurs Kayıtları başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK), yabancı dil öğretmek ve kaliteli bir eğitim sunmak amacıyla İspanyolca ve Fransızca dersleri verecek. Buna göre KAYMEK Akademi’de yabancı dil öğrenmek isteyenler için yabancı dil kurs kayıtları başladı.

Herkese hitap eden kursları ve sosyal sorumluluk projeleriyle bireylere en iyi eğitimi sunmayı ilke edinen Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren KAYMEK, öğrenci ve eğitim dostu olan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla eğitim ağını günden güne zenginleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi eğitim alanındaki öncülükleriyle her zaman adından söz ettirmeye devam ediyor ve kaliteli eğitim hizmetleriyle her zaman kursiyerlerle buluşturuyor. Bu çerçevede KAYMEK Akademi Tesisi’nde İspanyolca A1 Seviyesi ve Fransızca A2 Seviyesi kurs kayıtları başladı. Kursiyerler farklı bir dil öğrenmek ya da mevcut bilgilerini bir üst seviyeye taşımak için KAYMEK yabancı dil kurslarına kayıt yaptırabilirler. Kursa kayıt yaptırmak isteyenler detaylı bilgiyi www. kaymekonline.com adresinden alabilirler. KAYMEK tarafından, İngilizce, Arapça ve Türk İşaret Dili kursları da düzenleniyor.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ‘YABANCI DİL’E ÇOK ÖNEM VERİYOR

Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gençlerle buluştuğu her fırsatta yabancı dilin önemine vurgu yapıyor. Daha donanımlı gençlik yetişmesi vurgusu yapan Başkan Büyükkılıç, gençlere yönelik hitaplarında, “Yabancı dil çok önemli konuma geldi, yabancı dile her dönemde ihtiyaç vardır. Yabancı dil, olmazsa olmazınız olacak” diyerek, gençlere, donanımlı, eğitimli, sosyal yönü zengin, yabancı dili önemseyen, yerli ve milli anlayışın sahibi olmaları yönünde nasihatlerde bulunuyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir