Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kastamonu’da kurt sürüsü gece vakti köyü bastı

KASTAMONU’NUN SEYDİLER İLÇESİNDE KURT SÜRÜSÜ, KÖY MEYDANINA KADAR İNDİ. KÖYDEKİ KÖPEKLERİN TEPKİ VERMESİ SONUCU KURT SÜRÜSÜ, ORMANLIK ALANA DOĞRU KAÇTI.

Kastamonu’da kurt sürüsü gece vakti köyü bastı

Kastamonu’nun Seydiler ilçesinde kurt sürüsü, köy meydanına kadar indi. Köydeki köpeklerin tepki vermesi sonucu kurt sürüsü, ormanlık alana doğru kaçtı.

Kastamonu’nun Seydiler ilçesinde Sabuncular köyünde gece vakti kurt sürüsü, köy meydanına kadar indi. Köyde köpeklerin tepki vermesi üzerine kurtlar, etrafa dağıldı. Bir süre sonra köye kadar gelen 5 kurt, ormanlık alana doğru kaçtı. Kurtların köy meydanına kadar inmesi, güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Kurtların köy meydanına geldiği sırada köpeklerin havladığı ve daha sonra köyden uzaklaştıkları görülüyor.

Köylüler, kurt sürüsünün köye kadar indiğini belirterek, “Gece saatlerinde Sabuncular köyümüzün meydanına kadar 5 kurt geldi. Köpeklerin havlaması üzerine kurtlar ormanlık alana kaçtı. Duyumlarımıza göre çevremizdeki bazı köylerimizde kurtların, köpeklere saldırdığı ve bazı köpekleri de alıp götürdüklerini söylediler. Allah’a şükür bizim köyümüzde bir zarar oluşmadı. Koyunlarımız, hayvanlarımız ya da köpeklerimizde bir şey yok şükür”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir