Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor

AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI KAÇAKÇILIK VE ORGANİZE SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR ÇERÇEVESİNDE 2 ŞÜPHELİ ŞAHSIN ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLİRKEN, ŞÜPHELİLERDEN BİRİNİN KULLANDIĞI OTOMOBİLDE KURU SIKI TABANCA BULUNDU.

Jandarma uyuşturucuya geçit vermiyor

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar çerçevesinde 2 şüpheli şahsın üzerinden uyuşturucu madde ele geçirilirken, şüphelilerden birinin kullandığı otomobilde kuru sıkı tabanca bulundu.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde kullanıcılarına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürüyor. Edinilen bilgiye göre, Efeler ilçesi Serçeköy yol emniyet ve kontrol noktasında durdurulan bir araç içerisinde yolculuk yapan ve şüpheli hareketlerde bulunan H.T. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirildi. Sağlık kurumuna sevk edilen şüpheli şahsın uyuşturucu madde kullandığı tespit edildi. Öte yandan Nazilli ilçesi Mergen Çayı bölgesinde icra edilen devriye esnasında Y.Y (23) isimli şüpheli şahsın üzerinde ve aracında yapılan aramada uyuşturucu madde, kullanma aparatı ve kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir