Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İsmailağa hocasından Gülşen’e: “K…nı niye sergiliyorsun”

İsmailağa Cemaati’nin hocalarından Hüseyin Çevik, şarkıcı Gülşen’i hedef aldı: “Soyunmaya ne gerek var. Madem güzelsen yüzünü sergile, k…ı niye sergiliyorsun?”

İsmailağa hocasından Gülşen’e: “K…nı niye sergiliyorsun”

Sarık ve cüppeyle Youtube’da videolar yayınlayan İsmailağa Cemaati’nin hocalarından Hüseyin Çelik, şarkıcı Gülşen’e yönelik ithamlarda bulundu.

Gülşen’i hedef alan Hüseyin Çevik, şu ifadeleri kullandı: “Soyunmaya ne gerek var. Madem güzelsen yüzünü sergile, k…ı niye sergiliyorsun millete. Yüzünden piyasa yapamıyor musun da sahnelerde, kliplerde soyunuyorsun?”

Youtube’da yayınlanan konuşmasında Hüseyin Çevik şu sözleri söyledi: “Ahlaksızlık almış başını gidiyor. Bugün şarkıcıların hepsi birbiriyle yarışıyor. Gülşen meselesini konuştuk geçen gün. Orada soyundu, burada soyundu, bayrak açtı rabbim onu hapse tıktı. Bir iki gün kaldı, neyse ne. Kaldı sonuçtu. O darlığı Allah ona gösterdi. Soyunmaya ne gerek var. Madem güzelsen yüzünü sergile, k…ı niye sergiliyorsun millete. Yüzünden piyasa yapamıyor musun da sahnelerde, kliplerde soyunuyorsun. El alemin adamını, sapığını yoldan çıkarıyorsun, utanmıyorsun. Ondan sonra ‘bu insanlar sapık’ diyorsunuz. ‘İmam hatipli sapık diyor’ bir de. Senden ala sapık mı var? Dertleri başka.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.