Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İrem Derici’den samimi itiraflar

İrem Derici, önceki akşam Etiler’de bir mekân girişi görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet edip samimi itiraflarda bulunan Derici, ABD seyahatinde başına gelen bir olayı gazetecilerle paylaştı.

İrem Derici’den samimi itiraflar

Etiler’de görüntülenen ünlü şarkıcı İrem Derici basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erkeklerlerle tanışmak için uygulama kullandığı itirafı dikkat çekti.

Geçtiğimiz haftalarda şarkıcı Cem Belevi ile yaşadığı ayrılıkla gündeme gelen 35 yaşındaki şarkıcı İrem Derici, aradığı ilişkiyi ve sevgiliyi bir türlü bulamayan ünlülerden biri. İlişkisi ve açıklamalarıyla dikkat çeken İrem Derici gündemde kalmaya devam ediyor.

İrem Derici, son olarak geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir mekan girişinde görüntülendi. Basın mensuplarının röportaj talebini kabul eden ünlü şarkıcı, açıklamalarda bulundu.

“10 SENEDİR ÇOK ÇEKİCİ BİR YANIM YOK, YAPAYALNIZIM”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan İrem Derici, “Döndür döndür aynı şeyler. 10 senedir çok çekici bir yanım yok. Yapayalnızım, sahneden de bulacak halimiz yok. Çalışıyorum. Bu akşam bakayım ben bir gelenlere.” diyerek kahkaha attı.

ABD seyahatinde başına gelen bir olayı anlatan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

“TANIŞMA UYGULAMASI KULLANDIM”

“Bu gönül sevmek istiyor. Arkadaşlarım dostlarım da sevsin, sevilsin. Madrid’e tatile gideceğim. Oradan artık İspanyol bir damat ile mi dönerim, bilmiyorum. Amerika’ya gittiğimde bir kez tanışma uygulaması kullandım.

“ONDA DA TÜRK YAZDI”

‘Erkeklerle belki tanışırım, size damat getiririm’ diye ama onda da Türk yazdı bana. ‘İrem Derici’nin adını kullanmaya utanmıyor musun?’ dedi. Sahte hesap sandı beni. Artık bir bara falan gideceğim Madrid’de, orada falan tanışırım ne yapayım.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir