Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Metin Yener
Metin Yener
e-posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Hodri meydan!..

Türkiye tüm olumsuz etkenlere rağmen dik duruşunu sürdürdükçe; içten ve dıştan saldırılar bir o kadar artıyor. Ve en komiği de bu saldırılar mevcut iktidarın lideri Recep Tayyip Erdoğan üzerinde yoğunlaşıyor.

Covid dönemi, sel baskınları ve en önemlisi de ‘asrın felaketi’ olarak nitelendirilen depremler sonrasında kimseye muhtaç olmadan vatandaşlarının yanında olmayı sürdüren Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmayı beceremeyen dış güçler; ellerindeki son koza yoğunlaştılar.

Seçimler…

Dikkat ederseniz; son günlerde en çok konuşulan konu, Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler.

Hemen her alanda bu seçimleri etkilemek için çalışmalar sürüyor. Ülke içindeki bu çalışmalara normal gözüyle bakılabilinir. Ancak; asıl çalışmanın ülke dışından yürütüldüğünü söylemek yanlış olmaz.

Birçok Avrupa ülkesinin ve özellikle de ABD’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan açıklamaları işin vahametini ortaya koyuyor. İşin garip yanı; bu açıklamalar öylesine aleni yapılıyor ki, hayret etmemek elde değil. Ve bu durumda bize söylenecek tek söz kalıyor.

Hoşt…

Yahu size ne?

Türkiye Cumhuriyeti’ndeki seçimler sizi ne ilgilendiriyor? Bu ülke liderini size yem eder mi? Kaldı ki; bu ülkede lider biter mi? Biz de safları sizin gibi itlere bırakacak göz var mı? Bunca yaşadığınız acı tecrübelere rağmen hala akıllanmadınız mı?

Gezi olaylarında ve 15 Temmuz’da bu milletin neler yaptığını görmediniz mi? Yaptığınız puştluklar karşısında bu milletin size attığı tokat yetmedi mi?

Anlayın artık!..

Bizde bir söz vardır.

“Kış kışlığını, puşt puştluğunu mutlaka yapar’…

Biz bu söz nedeniyle her zaman ’tilki uykusunda’ yatarız. Yani sizin oyunlarınıza her daim hazırlıklıyız.

Hodri meydan!..

Bekliyoruz…

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir