Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güneş Mahallesi’nde 4 bloğun kaba inşaatı tamamlandı

ANTALYA (İHA) – ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK’İN PLANLI, KURALLI VE KİMLİKLİ BİR KENT HEDEFİYLE BAŞLATTIĞI GÜNEŞ MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NDE HAK SAHİPLERİNE AİT KONUTLARIN YER ALDIĞI 4 BLOKTA BETONARME VE KARKAS İMALATLARI TAMAMLANDI.

Güneş Mahallesi’nde 4 bloğun kaba inşaatı tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in planlı, kurallı ve kimlikli bir kent hedefiyle başlattığı Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerine ait konutların yer aldığı 4 blokta betonarme ve karkas imalatları tamamlandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki ANTEPE A.Ş. tarafından yürütülen Güneş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi’nde, 211 hak sahibine verilecek 8 bloktan oluşan 335 konutun inşaatı büyük bir hızla sürüyor. Projede öncelikli olarak hak sahiplerine verilecek konutların bulunduğu 4 blokta betonarme ve karkas imalatları tamamlandı. Hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü bloklarda duvar imalatları yüzde 90 oranında ulaştı. Kaba inşaatın tamamlandığı bölümlerde mekanik, elektrik ve ince işçilikler başladı. Ayrıca alan içinde yer alan 18 bölümden oluşan ticari blokta tüm imalatlar tamamlanarak iskân aşamasına geldi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir