Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gömeç Belediyesi teknik personelleri deprem bölgesine gitti

KAHRAMANMARAŞ VE 10 İLDE YAŞANAN YIKICI DEPREMLER SONRASINDA BÖLGEDE YARALARIN SARILMASI ÇALIŞMALARINA BALIKESİR’İN GÖMEÇ BELEDİYESİ DE KATKIDA BULUNUYOR.

Gömeç Belediyesi teknik personelleri deprem bölgesine gitti

Kahramanmaraş ve 10 ilde yaşanan yıkıcı depremler sonrasında bölgede yaraların sarılması çalışmalarına Balıkesir’in Gömeç Belediyesi de katkıda bulunuyor.

Yaşanan depremler sonrasında Balıkesir’in Gömeç Belediyesi tarafından yapılan yardım kampanyaları büyük ilgi görürken belediyenin 5 teknik personeli Antakya’ya görev için gönderildi.

Görevlendirme hakkında bilgi veren Gömeç Belediye Başkanı M. İrem Himan “6 Şubatta yaşanan 10 ili etkileyen deprem felaketinden sonra bölgenin normal hayata dönebilmesi için çalışmalar sürüyor. Belediyemizden 5 teknik personel Antakya’ya gitti. Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığı’nın talimatı üzerine Gömeç Belediyesi İmar Müdürü Tahir Tezcan, Fen İşleri Müdürü Halim Ersin Başaran, İnşaat Teknikeri Erhan Demirci, İnşaat Mühendisi Kaan Ersan ve Şoför Ümit Temelli depremden etkilenen binaların hasar tespiti için bölgedeler.” Dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir