Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gölbaşı Belediyesi’nden yetişkinlere yönelik tiyatro gösterimi

GÖLBAŞI BELEDİYESİ TARAFINDAN, İLÇEDE YAŞAYAN 18 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA YÖNELİK ‘BÖCEKBAŞI ZÜLFİYAR EFENDİNİN ALELADE HAYATI’ ADLI TİYATRO GÖSTERİSİ DÜZENLENDİ.

Gölbaşı Belediyesi’nden yetişkinlere yönelik tiyatro gösterimi

Ankara Gölbaşı Belediyesi tarafından, ilçede yaşayan 18 yaş üstü vatandaşlara yönelik ‘Böcekbaşı Zülfiyar Efendinin Alelade Hayatı’ adlı tiyatro gösterisi düzenlendi.

Gölbaşı Belediyesi, ilçede yaşayan 18 yaş üstü ilçe sakinlerini ’Böcekbaşı Zülfiyar Efendinin Alelade Hayatı’ tiyatro oyununa götürerek misafir etti. Opera Büyük Sahne’de gerçekleşen gösterimde vatandaşlar, bu gibi kültür sanat etkinliklerine önem verildiği için Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başta olmak üzere katkısı olan tiyatro ekibine ve Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına teşekkür ederek bu yöndeki etkinliklerinin devamını dilediklerini ifade etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, “Gölbaşı Belediyesi olarak minik kardeşlerimizin sosyalleşmesine katkıda bulunmaya özen gösterip tiyatro oyunlarına onları götürürken yetişkinlerimiz için de kültür sanat etkinliklerimize, tiyatro gösterimlerimize devam ediyoruz. Düzenlediğimiz ve düzenleyeceğimiz gösterimlerle, yaptığımız sosyal aktivitelerle yediden yetmişe tüm Gölbaşılıların yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. İlçemiz sakinlerinin kültür sanat alanında da belediyemiz tarafından desteklenmesi bizim için önem arz ediyor” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir