Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gökhan Sazdağı: “Yüreğimiz buruk, kalbimiz kırık”

YUKATEL KAYSERİSPORLU GÖKHAN SAZDAĞI, MAÇTAN SONRA YAPTIĞI AÇIKLAMADA; “ZOR BİR DEPLASMANDAN 3 PUANI ALARAK DÖNÜYORUZ. KELİMELER ÇIKMIYOR YÜREĞİMİZDEN VE İKİ DUDAĞIMIZ ARASINDAN. YÜREĞİMİZ BURUK, KALBİMİZ KIRIK” DEDİ.

Gökhan Sazdağı: “Yüreğimiz buruk, kalbimiz kırık”

Yukatel Kayserisporlu Gökhan Sazdağı, maçtan sonra yaptığı açıklamada; “Zor bir deplasmandan 3 puanı alarak dönüyoruz. Kelimeler çıkmıyor yüreğimizden ve iki dudağımız arasından. Yüreğimiz buruk, kalbimiz kırık” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta erteleme maçında Yukatel Kayserispor, deplasmanda Bitexen Giresunspor’u 2-1 mağlup etti. Yüreklerinin buruk, kalplerinin kırık olduğunu ifade eden Yukatel Kayserisporlu Gökhan Sazdağı; ”Zor bir deplasmandan 3 puanı alarak dönüyoruz. Kelimeler çıkmıyor yüreğimizden ve iki dudağımız arasından. Yüreğimiz buruk, kalbimiz kırık. Orada bir yerlerde çadırda yaşadığını bildiğimiz vatandaşlarımız var. Enkaz altında kalmış on binlerimiz var. Ancak elimizden yardım yapmak ve rabbimizden yardım dilemekten başka bir şey gelmiyor. Biz maçı oynadık, evlerimize dönüyoruz şu anda. Ya dönemeyenler ve dönecek ev bulamayanlar. Allah yardımcınız olsun. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir