Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Germencik Müftülüğü ilçeye yerleşen depremzedeleri yalnız bırakmıyor

GERMENCİK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ DEPREM FELAKETİNDEN ETKİLENEN VE AFET BÖLGELERİNDEN GELİP GERMENCİK’E YERLEŞEN AİLELERE, MANEVİ REHBERLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ÇERÇEVESİNDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Germencik Müftülüğü ilçeye yerleşen depremzedeleri yalnız bırakmıyor

Aydın’ın Germencik ilçesinde İlçe Müftülüğü tarafından Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinden etkilenen ve afet bölgelerinden gelip Germencik’e yerleşen ailelere manevi rehberlik ve danışmanlık hizmetleri çerçevesinde ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Germencik İlçe Müftüsü Selman Coşkun, ilçe vaizleri, din hizmetleri uzmanı ve din görevlileri tarafından, depremden etkilenen ve afet bölgelerinden gelip ilçeye yerleşen, deprem mağduru vatandaşlar ziyaret edilip, manevi rehberliğin yanı sıra; gıda kolileri, kıyafet, ayakkabı, çamaşır, mutfak araç-gereçleri, koltuk, kanepe, halı ve benzeri ihtiyaçları da personeller tarafından temin ediliyor.

İlçe Müftüsü Selman Coşkun depremzedelere ’geçmiş olsun’ dileklerini ileterek, “Bir daha böyle afetlerin olmaması temennisi ile depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun, hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Emeği geçen herkese ve özellikle görev yaptıkları mahallelere yerleşen deprem mağduru vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere imkanlarını seferber eden din gönüllüsü hocalarımıza da teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir