Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Elazığ’da zemin sıvılaşmasının ardından bu kez de dağlardaki çatlaklar dikkat çekti

MEYDANA GELEN DEPREMLERİN ARDINDAN ELAZIĞ’DA PALU İLÇESİ VE YOLÜSTÜ KÖYÜNDE ZEMİN SIVILAŞMASI GÖRÜLMÜŞTÜ. O GÖRÜNTÜLERİN ARDINDAN BU KEZ DE ARICAK İLÇESİNE BAĞLI ÜÇOCAK VE BÜKARDI BELDELERİ ARASINDA YER ALAN BİR DAĞIN YAMACINDAKİ VE YOLLARDAKİ ÇATLAKLAR DİKKAT ÇEKTİ.

Elazığ’da zemin sıvılaşmasının ardından bu kez de dağlardaki çatlaklar dikkat çekti

Meydana gelen depremlerin ardından Elazığ’da Palu ilçesi ve Yolüstü köyünde zemin sıvılaşması görülmüştü. O görüntülerin ardından bu kez de Arıcak ilçesine bağlı Üçocak ve Bükardı beldeleri arasında yer alan bir dağın yamacındaki çatlaklar dikkat çekti.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 2 büyük depremde binlerce konut yıkılırken, on binlerce insan hayatını kaybetti ve yaralandı. 2020 yılında 6.8 büyüklüğündeki deprem ile sarsılan Elazığ, son olarak bu depremlerde de büyük hasar aldı. Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Elazığ’da en büyüğü 4,9 büyüklüğünde birçok deprem meydana geldi. Meydana gelen depremlerin ardından Elazığ’da Palu ilçesi ve Yolüstü köyünde zemin sıvılaşması görülmüştü. O görüntülerin ardından bu kez de Arıcak ilçesine bağlı Üçocak ve Bükardı beldeleri arasında yer alan bir dağın yamacındaki ve yollardaki çatlaklar dikkat çekti.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir