Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Edremit Belediyesi’nden üniversiteye hazırlık kursu

BALIKESİR’İN EDREMİT BELEDİYESİ ATATÜRK GENÇLİK MERKEZİ’NDE LİSE ÇAĞINDAKİ ÖĞRENCİLER İÇİN ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSLARI AÇILIYOR.

Edremit Belediyesi’nden üniversiteye hazırlık kursu

Balıkesir’in Edremit Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezi’nde lise çağındaki öğrenciler için ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları açılıyor.

Edremit Belediyesi tarafından 11-12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik “Üniversiteye Hazırlık Destek ve Yetiştirme Kursları”nın kayıtları açıldı. Başvurular Atatürk Gençlik Merkezi’nde 27 Şubat tarihinde başlarken talebe göre kurslar belirlenecek. Öğrencilerin başvuruları neticesinde ders türleri, ders saatleri hazırlanarak kurslar başlayacak.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Gençlerimizin hayallerine ulaşması için çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ideallerini gerçekleştirmek, geleceğe hazırlamak konusunda onlara bir nebze olsun katkı sağlamak istiyoruz. Hayatlarına yön verecekleri bu yolda her zaman yanlarındayız.” dedi. Başkan Arslan, diğer kursların da devam edeceğinin altını çizdi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir