Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Depremzedeleri hastanede yalnız bırakmadılar

DİLOVASI KAYMAKAMI METİN KUBİLAY VE DİLOVASI BELEDİYE BAŞKANI HAMZA ŞAYİR, KAHRAMANMARAŞ MERKEZLİ AFETTE YARALANAN VE DİLOVASI DEVLET HASTANESİ’NDE TEDAVİ ALTINA ALINAN DEPREMZEDELERLE BİR ARAYA GELDİ.

Depremzedeleri hastanede yalnız bırakmadılar

Dilovası Kaymakamı Metin Kubilay ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Dilovası Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan depremzedelerle bir araya geldi.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaralanan vatandaşların tedavileri, tüm yurtta olduğu gibi Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde de devam ediyor. Dilovası Devlet Hastanesi’nde tedavileri devam eden depremzedeleri Dilovası Kaymakamı Metin Kubilay ve Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir de yalnız bırakmadı. Kaymakam Kubilay ve Başkan Şayir, depremzedelere geçmiş olsun dileklerini iletip, durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı. Başkan Şayir, “Bizler her zaman sizlerin yanındayız. Rabbim, sağlık ve sıhhat versin. Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde bu sıkıntıların üzerinden geleceğimize inanıyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir