Ana Sayfa Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Depremzedelere moral için kar banyosu yaptı

SİVAS’IN ŞARKIŞLA İLÇESİNDE YAŞAYAN 58 YAŞINDAKİ KADİM ALICI, DEPREMZEDE VATANDAŞLARA MORAL VERMEK AMACIYLA KAR BANYOSU YAPTI.

Depremzedelere moral için kar banyosu yaptı

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde yaşayan 58 yaşındaki Kadim Alıcı, depremzede vatandaşlara moral vermek amacıyla kar banyosu yaptı.

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde yaşayan ve soğuk havaya karşı direncini soyunarak kara girdiği videolarla gösteren Kadim Alıcı (58), bu kez depremzedelere moral vermek için kar banyosu yaptı. Sıfırın altında 10 derecede birçok kişi sokağa çıkmaya bile cesaret edemezken o soyunup karlı zeminde yuvarlandı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde yıkıma neden olan iki büyük depremin ardından zor günler geçiren afetzedelere moral vermeyi hedeflediğini ifade eden Alıcı; bu mevsimde kara girmenin şifa olduğunu söyledi.

“Tek amacım moral olmak”

Alıcı, depremzedelere moral olmak için kara girdiğini söyleyerek, “Ülkemizde büyük bir deprem oldu. Allah devletimize, milletimize, memleketimize bir daha böyle acılar yaşatmasın. Tek amacım deprem bölgesindeki kardeşlerimize bir nebze de olsa moral olması gayesiyle kara giriyorum. Bu mevsimde bu kara girmek şifa. Soğuğa dayanabilecek herkesi kara girmeye davet ediyorum, yoksa hasta olursunuz. Karı üstünüze koyacaksınız, vücudunuzu karı eritecek. İnşallah bu çekmiş olduğum video kardeşlerimize moral olur” dedi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir